הדפסת פוסטרים

מחפשים הדפסת פוסטרים מקצועית ואיכותית?

דפוס ברוך שטרן יספק לכם שירות מקצועי ואיכותי, תוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת הדפסת פוסטרים באיכות גבוהה חייגו עכשיו 09-8827664

 


הדפסת פוסטרים – אז והיום

פוסטרים הם כבר מזמן לא רק כרזה של מפורסם או מפורסמת שמקשטים את חדריהם של בני הנוער. היום אפשר למצוא אותם כמעט בכל מקום כשבחלק מהמקרים הם בעצם כרזות אמנותיות שמוסיפות צבע לחללים מסוימים, בחלק מהמקרים הם משמשים ככרזות של הצגות, סרטים ואירועים אחרים או כפוסטר לבית עם תמונות אישיות . בשני המקרים, כאשר מזמינים הדפסת פוסטרים, היא חייבת להיות מדויקת ואיכותית כדי למשוך את העין ואת הלב של העוברים והשבים.

הדפסת פוסטרים - עוביים וגדלים

כאשר מחפשים בית דפוס שיבצע הדפסת פוסטרים, חשוב מאוד לבחור כזה המבצע הדפסה איכותית ברמה גבוהה ושמתמחה בתחום. חשוב גם להגדיר מראש מה בדיוק רוצים, באיזה גודל, איזה סוג נייר ובאיזה כמות צריכים את ההדפסה, לטובת בחירה נכונה של סוג ההדפסה וביצוע איכותי שלה.

ניתן להדפיס על סוגי נייר שונים בעוביים שונים ובגדלים שונים:

נייר מט -170 ג'

נייר גלוסי -300 ג'

מדבקה

קנבס

המידות להדפסת פוסטרים:

60/42 ס"מ 50/70 ס"מ 60/84 ס"מ 70/100 ס"מ

כמו כן ניתן להדפיס בגדלים לא סטנדרטים

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

דפוס ברוך שטרן מתמחה בתחום של הדפסת פוסטרים ומציע שירותי הדפסה ללקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד. אצלנו ניתן להדפיס פוסטרים אומנותיים במכונת פלוטר איכותית מהמתקדמות ביותר בשוק, ההדפסה מתבצעת על נייר משובח ביותר, גווני הדפסה זהים ממש למציאות, הדפסה חדה ברמה גבוהה תוך כדי התחייבות לקבלת פוסטר באיכות הגבוהה ביותר.

העבודה בבית הדפוס "ברוך שטרן" מתבצעת באמצעות מכונות הדפוס החדישות ביותר, תוך התאמה מדויקת לבקשות ולצרכים שלכם. כל פוסטר מודפס רק לאחר תכנון מוקדם מדויק, על מנת שהתוצאה תהיה לשביעות רצונכם המלאה. שרות מהיר ויחס אישי.

 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת הדפסת פוסטרים איכותית ומדויקת צרו עמנו קשר
בטל'
09-8827664 או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.