הזמנות לבר מצווה

הילד הגיע לגיל מצוות ואתם מתכננים לחגוג עם כל המשפחה והקרובים?
דפוס "ברוך שטרן"  מציע לכם עיצוב הזמנות לבר מצווה בכל סגנון ועיצוב שתרצו.

לקבלת מידע נוסף ולבחירת הזמנות לבר מצווה חייגו עכשיו 09-8827664

 


בר מצווה הוא אירוע מיוחד במינו, אירוע של פעם בחיים. אם אתם מתכננים לחגוג אירוע כזה לילדכם, אתם בוודאי מעוניינים שיגיעו לחגוג אתכם בני משפחה וחברים. על מנת ליידע אותם בפרטי האירוע, כדאי לבחור הזמנות לבר מצווה, אשר משקפות את הטעם האישי והסגנון של האירוע שלכם.

בחירת הזמנות לבר מצווה

יש הרבה מאוד אפשרויות לעצב הזמנות לאירוע בר המצווה בסגנונות ובעיצובים מגוונים וייחודיים : הזמנות אלגנטיות, הזמנות יוקרתיות או סולידיות, הזמנות ציוריות או עם תמונה אישית מה שמאפיין את כולם הוא העיצוב הגרפי שלנו בסגנון מודרני וקו נקי

על מה חשוב לשים לב בעת בחירת הזמנות לבר מצווה:

  • התאמת עיצוב ההזמנה לאופי האירוע – אירוע בר המצווה הוא אירוע מרגש מאד. אל תקופה זו נלוות המון הכנות. הבחירה היכן ואיך לערוך את טקס בר המצוה גם לא פשוטה, מלווה בנתונים כלכליים ובשיקולים נוספים.
    אירוע בשבת עם משפחה ומעט חברים בבית הארחה או במלון? או אירוע רב משתתפים באמצע שבוע באולם יוקרתי או במסעדה? או בכלל לעשות אירוע צנוע בבית? ההתלבטות לא פשוטה והשיקולים מורכבים מהרבה פרמטרים. בבואכם להזמין הזמנות בר מצוה מומלץ לבחור בעיצוב הזמנה אשר מתאים לאופי האירוע.

  • ההזמנה משקפת את אופי האירוע והיא הפתיח לאירוע - לכן יש חשיבות להשקיע בהזמנה יפה לאירוע משום שהן אלו שנותנות טעימה מסגנון ואופי האירוע
  • התארגנות מוקדמת – אמנם חלק מההזמנות אתם בוודאי תחלקו במסגרת מפגשים עם בני משפחה ואחרים, אבל את שאר ההזמנות יהיה עליכם לשלוח בדואר. על מנת להבטיח שהן תגענה ליעדן מספיק זמן מראש על מנת שהמוזמנים שלכם יספיקו להתארגן – חשוב מאוד לבצע את ההזמנה של הזמנות לבר מצווה מבעוד מועד. ההמלצה שלנו: עשו את ההזמנה לפחות חודשיים מראש, וכך תבטיחו שכל מי שאתם רוצים שיגיע לחגוג אתכם יקבל את ההזמנה בזמן ויוכל לעשות את כל הסידורים שהוא צריך כדי לבוא.

דפוס "ברוך שטרן" – הזמנות לבר מצווה שעושות את ההבדל

דפוס "ברוך שטרן" מציע מגוון רחב של הזמנות לבר מצוה בעיצובים מרהיבים, מגוונים ומקוריים. עיצוב בקו נקי וייחודי, נייר איכותי והדפסה ברמה גבוהה ביותר.

מחלקה מיוחדת לעיצוב גרפי – אנו מתאימים אישית לכל לקוח עיצוב עם הרבה יצרתיות, דמיון וחדשנות. כל רעיון שלכם יהפוך ליצירה שלנו.

אנו מתחייבים להפיק עבורכם הזמנות לבר מצווה והזמנות לבת מצווה באיכות מעולה, במקסימום מקצועיות תוך מתן יחס אישי לכל לקוח וזמני אספקה מהירים. אתם מוזמנים להתרשם מהעיצובים המוצגים באתר וליצור עמנו קשר על מנת להתרשם מדוגמאות עיצוב נוספות שאינן מוצגות כאן.

 

לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנה חייגו עכשיו 09-8827664 או צרו עמנו קשר דרך האתר.