הזמנות לחתונה

מתחתנים? מזל טוב!

אתם בשלב המרגש של בחירת ההזמנה

המבחר גדול ואתם לא יודעים במה לבחור?

הגעתם למקום הנכון!

דפוס "ברוך שטרן" מציע עיצוב הזמנות לחתונה באיכות הגבוהה ביותר ובעיצובים ייחודים ויוקרתיים

 

לקבלת מידע נוסף ולבחירת הזמנות לחתונה חייגו עכשיו 09-8827664

 


איך תיצרו חוויית חתונה בלתי נשכחת באמצעות הזמנות לחתונה?

עכשיו, כשהגעתם לשלב של עריכת רשימות המוזמנים ותכנון ההזמנות, העיצוב והתוכן שלהן, אתם עשויים לחשוב לעצמכם "מה זה כבר משנה איך נראית ההזמנה, ומה זה משנה מה כתוב בה ואיך היא מעוצבת? העיקר שידעו את הכתובת, היום והשעה" – אם זה אכן מה שאתם חושבים לעצמכם, נסו לדמיין הזמנה לחתונה שאתם מקבלים בדואר, הזמנה בעיצוב מרהיב שמעולם לא ראיתם, ושמצליח לייצר אצלכם ציפייה לא ברורה לאירוע. הזמנה שמעבר לטקסט והעיצוב, מביאה איתה גם קונספט ייחודי שמעורר בכם תחושת "וואוו". עכשיו דמיינו לעצמכם הזמנה לחתונה שמודפסת בשחור לבן על גבי נייר A4 – שני עולמות שונים לגמרי, ודי ברור באיזה עולם אתם רוצים להיות.

הזמנות לחתונה הן פריטים שבהחלט יכולים להיחשב כפריטים פונקציונליים המיועדים לספק מידע יבש על אירוע החתונה שלכם. אפשר בהחלט לחשוב עליהן כעל פריטי מידע שמיועדים לספק מידע על מקום החתונה, תאריך החתונה, שעת החתונה וזהות המתחתנים, אלא שהאירוע שלכם לא נועד אך ורק לציון טקס הנישואים – המטרה האמיתית שלכם היא ליצור חוויה שלמה עבור אורחי האירוע, חוויה שאותה הם יזכרו ועליה ידברו עוד שנים ארוכות קדימה, וזהו בדיוק הקו המנחה שלכם לאורך כל תהליך הפקת החתונה – ליצור את אותה חוויה ולהעצים אותה למקסימום.

 

יוצרים חוויה – כבר מההזמנה הראשונה

אחת הסיבות שאנו משקיעים כסף רב כל כך בהפקת אירוע חתונה, היא הרצון והצורך שלנו לעמוד בסטנדרט מקובל כלשהו של חוויה. את הקייטרינג יכולנו להזמין גם ללא דוכני מתאבנים וללא קינוחים יקרים. את המוסיקה יכולנו להשמיע עם פלייליסט ישירות מיוטיוב. את החתונה כולה היינו יכולים לערוך בגינה האחורית ואת האורחים יכולנו להזמין בכלל באמצעות הודעת ווטסאפ. אלא שבפועל, כדי לחגוג את החתונה שלנו, אנחנו נכנסים לתהליך הפקה שכרוך בהוצאה הגדולה ביותר שעשינו בחיינו עד אותה נקודה, והכל במטרה ליצור את החוויה הראויה למעמד הנישואין החשוב והמרגש.

אנחנו משקיעים בתקליטן או הרכב מוסיקלי מהשורה הראשונה, בגן או אולם אירועים מעוצב וממוזג שמביא איתו חבילה של אווירה וחוויה, בקייטרינג שמביא איתו טעמים חדשים ומיוחדים ובעוד שלל אטרקציות ואלמנטים קטנים כגדולים, בכדי ליצור את האווירה והחוויה המבוקשת. מה שרבים אינם מודעים לו הוא תפקידן החשוב של ההזמנות לחתונה ביצירת אותה חוויה, וכדי להבין את התפקיד החשוב הזה כדאי להסתכל נכון על הדברים: החתונה שלכם היא לא אירוע, אלא תהליך – תהליך עם נקודת התחלה ועם נקודת סיום.

כל אחד מן האורחים שלכם חווה את החתונה שלכם כתהליך, שנקודת ההתחלה שלו היא הנקודה בה הוא מקבל את ההזמנה לחתונה ונקודת הסיום שלו היא הנקודה בה הוא חוזר לביתו בתום החתונה, עם הרשמים והחוויות שצבר במהלכה. ההזמנה שתמסרו לאורח יוצרת למעשה את נקודת הפתיחה של הציפיות שלו מהחתונה שלכם. הזמנה אחת יכולה ליצור אצלו אפס ציפיות, אפס התרגשות ואפס התלהבות, והזמנה אחרת יכולה ליצור אצלו בדיוק את ההיפך – ציפייה, התלהבות, התרגשות ואפילו חיבור רגשי איתכם, חתן וכלת האירוע, חיבור רגשי שמהווה את השיא לו אתם יכולים לצפות מבחינת יצירת החוויה באירוע.

 

איך יוצרים חוויה באמצעות הזמנות לחתונה?

חוויית האירוע נבנית כמובן לאורך האירוע כולו, ולרוחב כל מרכיבי ההפקה שלו, אך עם מידה ראויה של יצירתיות, תוכלו להפוך פריט פשוט וזול יחסית כמו הזמנות לחתונה, לפריט שיוכל בעצמו להפוך את כל החתונה שלכם לבלתי נשכחת. דמיינו לעצמכם פאזל ענק שאותו יוכלו להרכיב האורחים שלכם כשיגיעו לחתונה עם ההזמנות שלהם בידיהם. כל הזמנה מעוצבת בצורת חלק פאזל שעל גביו מודפסים כל פרטי החתונה, ורקע שמהווה חלק מתוך תמונת ענק שלכם, החתן והכלה. גם מבלי שתסבירו דבר לאורחים, הם יבינו את הקונספט, ידמיינו את זה קורה בפועל, ישאלו את עצמם שאלות כמו: מה קורה אם מישהו ישכח את ההזמנה, באיזה גודל יהיה הפאזל המלא וכדומה – כל אלה כבר יוצרים ציפייה לאירוע, תחושת חוויה יוצאת דופן וכמובן רמה גבוהה של מעורבות ואחריות של כל אורח בשמחתכם.

בעוד שפריטי הפקה אחרים יכולים ליצור אפקט דומה אך בעלויות גבוהות, הזמנות לחתונה הן למעשה מוצרי דפוס באמצעותם ניתן לבנות חוויה גדולה בעלויות קטנות, ואשר אינם תלויים בפריטי ההפקה האחרים. תוכלו לשלב את ההזמנות כחלק ממהלך מיתוג כולל של החתונה, מהלך שכולל סט קבוע של צבעים, דמויות, צורות וכדומה שחוזרים על עצמם כמו מוטיבים חוזרים לרוחב האירוע כולו, או שתוכלו להיעזר באפקט שניתן ליצור באמצעותן גם מבלי להשקיע ביתר מרכיבי האירוע. תנאי המפתח להצלחה הוא מידת היצירתיות שתוכלו להביא אתכם לשולחן, ופה נכנסת גם הרמה המקצועית של הגורם אצלו אתם מדפיסים את ההזמנות.

 

דפוס ברוך שטרן – הזמנות לחתונה שיוצרות חוויה

כדי ליצור הזמנות לחתונה שיכולות להפוך את החתונה שלכם לחוויה בפני עצמה, אתם זקוקים לשלושה תנאי מפתח מרכזיים:

  • יצירתיות – בעיקר בבחירת קונספט שיכול לייצר חוויה גדולה ומשמעותית
  • חופש פעולה – יכולת מעשית לממש כל רעיון שעולה בראשכם במינימום עלות ומקסימום מקצועיות
  • גורם מקצועי – גורם מקצועי שמלווה אתכם, מספק לכם את הפתרונות הנדרשים ומאפשר רמת ביצוע גבוהה

דפוס ברוך שטרן הוא בית דפוס המשלב בתוכו בית עיצוב והפקה בעל התמחות מיוחדת בענף האירועים. דפוס ברוך שטרן מציע יכולות מובילות מקצה לקצה, למיתוג חתונות והפקת אירועים בכל מה שקשור לאלמנטים ויזואליים בדפוס. החברה מציעה חבילת דפוס הכוללת דפוס בפורמט רחב, דפוס על גבי מגוון פלטפורמות הדפסה: קנבסים, קאפות, שמשוניות, נייר וקרטון בשלל עוביים ומרקמים, ואפילו דפוס משי על גבי מוצרים ופריטים מורכבים.

צוות אנשי המקצוע של דפוס ברוך שטרן אוחז בניסיון רב שנים בתכנון והגיית קונספטים חדשניים לעיצוב הזמנות לחתונה, פוסטרים, תמונות, תפריטים ואפילו פלייסמנט לצלחות וחבקי מפיות לאירועים. אנשי המקצוע של דפוס "ברוך שטרן" יוכלו לסייע לכם בגיבוש רעיון פורץ דרך לעיצוב הזמנות מיוחדות לחתונה שלכם, הזמנות שתהפוכנה את האירוע לחוויה יוצאת דופן כבר החל משלב מסירת ההזמנות לאורחים.

אם הרעיון של חלקי הפאזל עדיין מהדהד בראשכם, אתם יכולים בהחלט להעריך את העוצמה של הזמנות לחתונה שעוצבו לחוויה בדפוס "ברוך שטרן" ממתינים לכם אנשי המקצוע שיסייעו לכם לגבש את הקונספט המתאים לכם, ולהוציא אותו אל הפועל ללא שום מגבלה של יכולת, זמן או טכנולוגיה.

בשלב הזה, אתם אפילו לא צריכים להסס או להתלבט – כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם דפוס "ברוך שטרן" לשמוע על האפשרויות העומדות בפניכם ולקבל את ההחלטה המתאימה לכם ללא כל התחייבות וללא כל עלות. אחרי שתצאו לדרך עם עיצוב הזמנות לחתונה, זה כבר ייראה לכם מאוד ברור: מעולם לא הייתה לכם אפשרות אמיתית אחרת – ההזמנות שלכם לחתונה חייבות להיות מיוחדות כמוכם.

 

לקבלת מידע על הזמנות לחתונה ולייעוץ ראשוני חינם חייגו עכשיו 09-8827664