מיתוג לחתונה

מתחתנים? מזל טוב!

אתם בשלב המרגש של בחירת ההזמנה

המבחר גדול ואתם לא יודעים במה לבחור?

הגעתם למקום הנכון!

דפוס “ברוך שטרן” מציע עיצוב הזמנות לחתונה , מיתוג ומזכרות באיכות הגבוהה ביותר ובעיצובים ייחודים ויוקרתיים

 

פרחים סגול תכלת (10)

עלים בזהב (9)

לימונים (11)

הזמנה צבעונית (10)

הזמנה פרחים צהוב כחול (11)

הזמנה זהב (11)

הזמנה בית המקדש (13)

5 טיפים חשובים לבחירה של הזמנות לחתונה

חתונה היא אחד האירועים החשובים ביותר בחיים, לכם לא מפתיע שההכנות לקראתה מעסיקות את בני הזוג לאורך זמן. בין היתר, נהוג לשלוח מבעוד מועד הזמנות לחתונה, מה שאומר שיש לבחור מראש עיצוב הזמנה לחתונה.

 

איך בוחרים הזמנה לחתונה?

הבחירה של עיצוב הזמנות לחתונה לעיתים מלווה בהרבה התלבטויות. הנה כמה טיפים שעשויים לסייע בבחירת העיצוב המתאים:

  • סגנון האירוע - הזמנת חתונה היא המפגש הראשון של האורחים עם האירוע, והיא יכולה לרמז על הסגנון שלו. לדוגמא: לחתונת צהריים כפרית בחיק הטבע, מתאים עיצוב הזמנה פרחוני וקליל. לעומת זאת, אם מדובר בחתונה יוקרתית באולם אירועים, עיצוב הזמנות מוזהבות יכול להתאים יותר.
  • מיתוג לחתונה - כאשר מתכננים מיתוג לחתונה, הכולל הדפסה על מוצרים, מתנות ומזכרות, כדאי להתאים אותו לסגנון ההזמנה.
  • בחירת מעצב - עיצוב הזמנות לחתונה הוא תחום שיש להתמחות בו. לכן מומלץ לבחור במעצב מיומן ובעל ניסיון, שיכול להציע מגוון של סגנונות ועיטורים להזמנה.
  • בחירת בית דפוס - כדי להבטיח שההדפסה תהיה באיכות הגבוהה ביותר ועל נייר משובח, רצוי לבחור בבית דפוס מוביל. כדי להקל על התהליך, כדאי לבחור במעצב שאחראי גם על הדפסת ההזמנות, ולקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת.
  • מודפסת או דיגיטלית - בשנים האחרונות, הזמנה דיגיטלית לחתונה הפכה לפופולרית. עם זאת, רצוי שלא לוותר לחלוטין על הזמנה מודפסת. זאת מכיוון שהיא מתאימה יותר לאורחים הקרובים או לאלה שאינם משתמשים באמצעים דיגיטליים.

 

ברוך שטרן - עיצוב והדפסה של הזמנות לחתונה

אנחנו ב"ברוך שטרן" יודעים עד כמה חשוב לבני הזוג כל פרט הקשור בהכנות לחתונה. לכן אנחנו מציעים לכם מגוון של הזמנות מעוצבות בקפידה, בסגנונות שונים, יחד עם מוצרי דפוס משלמים כמו SAVE THE DATE, ברכת המזון ועוד. ההזמנות מודפסות באיכות הגבוהה ביותר, כדי שתהיינה מרשימות ועמידות. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממבחר העיצובים שבאתר, לבחור בהזמנה המועדפת עליכם, ולהזמין אותה בקלות ובפשטות.