כיסוי לפלטה

מחפשים כיסוי לפלטה? גם אתם רוצים לכבד את השבת יותר? גם אתם לא אוהבים את מראה המגבות מעל הסירים שעל הפלטה ואתם מעוניינים בכיסוי שגם ישמור על חום התבשילים המיוחדים שבישלתם לשבת וגם יהיה אסתטי ומעוצב – כיסוי לפלטה בהתאמה אישית הוא התשובה המושלמת עבורכם.

 

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו 09-8827664


כיסוי לפלטה שעושה את ההבדל

כשאתם מבשלים אוכל לשבת, אתם בוודאי רוצים שהוא יישאר חם במהלך כל השבת. אתם בוודאי גם רוצים, שבביתכם תשרור אווירת קדושה מיוחדת ומכבדת, שתאפשר לכם לקבל את השבת בצורה חגיגית. את שתי המטרות האלה גם יחד תוכלו להשיג באמצעות כיסוי לפלטה.

מהו כיסוי לפלטה?

כיסוי לפלטה מבד המותאם במידותיו לכיסוי הסירים שנמצאים על הפלטה במהלך השבת. בזכות העובדה שהוא מיוצר ממספר שכבות של בד אטום ושומר חום. כיסוי זה מסייע בשמירת חום המזון שנמצא בתוך הסירים, ומאפשר לכם ליהנות מאוכל חם וטעים במהלך השבת. בזכות העובדה שהכיסוי מגיע במבחר עיצובים חגיגיים וצבעוניים, הוא גם תורם רבות לאווירה החגיגית של השבת.

במקום המגבות על סיר החמין

כל בית יהודי שמכינים בו חמין לשבת ומניחים את הסירים על הפלטה לטובת שמירת החום, הוא בית שדייריו מכירים את המראה הייחודי האופייני: ערימה של מגבות שמונחת על סירי החמין, על מנת שגם בערב שישי וגם במהלך השבת אפשר יהיה ליהנות מחמין חם וטרי. כיסוי לפלטה מאפשר להחליף את מראה הר המגבות במראה הרבה יותר אסתטי וחגיגי, אשר אינו פוגע בחומו של התבשיל (ואולי אף מוסיף).    

הנחיות שימוש בכיסוי לפלטה

על מנת ליהנות מיתרונותיו של הכיסוי, יש לפעול על פי הנחיות השימוש:

  • הכיסוי נועד לכיסוי הסירים שנמצאים על הפלטה ולא לכיסוי הפלטה עצמה.
  • חובה להשגיח כל זמן שהפלטה דולקת.
  • יש להניח את הכיסוי במרחק של לפחות 10 ס" מ מהפלטה.
  • אין לכבס במכונה.

מתנה נפלאה לעצמכם וליקרים לכם

כיסוי לפלטה הוא מתנה נהדרת לכם וליקרים לכם, מתנה שמוסיפה צבע לשבת ותורמת מאוד לחומם של תבשילי השבת הנפלאים.

רשת "ברוך שטרן" מציעה כיסויים לפלטה במבחר דוגמאות וכל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את הדוגמא שמוצאת חן בעינכם ומתאימה לסגנונכם.

 

לקבלת מידע נוסף ולרכישת כיסוי לפלטה חייגו עכשיו 09-8827664 או צרו עמנו קשר דרך האתר. נשמח לעמוד לשירותכם.