מוצרי יודאיקה

מוצרי יודאיקה הם חלק בלתי נפרד מהיהדות שלנו, אצלנו ברשת "ברוך שטרן" תוכלו למצוא מגוון רחב של תשמישי קדושה וחפצי קודש מתוצרת החברות המובילות בתחום, לכל אירוע ובכל תקציב אשר יוסיפו הרבה מאוד תוכן ומשמעות לחיים.

 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מוצרי יודאיקה איכותיים חייגו עכשיו 09-8827664

 


מוצרי יודאיקה - תשמישי קדושה של מעגל החיים היהודי

מעגל החיים היהודי הוא מעגל מלא בסיפורים ובתוכן מרתק, כאשר כמעט כל סיפור כזה, כל חג וכל מועד – מלווים במוצרי יודאיקה ייחודיים. מוצרים אלה הם חלק בלתי נפרד מהווי החיים שלנו, ואין כמו לרכוש מוצרי יודאיקה איכותיים ושימושיים כמתנה לאנשים קרובים או כמתנה מלאה קדושה וטוהר לעצמנו.

השאיפה שלנו ברשת מוצרי יודאיקה "ברוך שטרן" היא להנגיש את חפצי היודאיקה לקהל הרחב. אצלנו כל אחד ואחת יוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים הקשורים לדת היהודית, ביניהם:

  • מוצרים ומתנות לשבת – כיסויים לחלות, מגשים לחלות, כיסויים לפלטה, פמוטים, מגשים לפמוטים, גביעים נטלות, מחזיקי גפרורים ועוד.
  • מתנות לחגים – כיסויים לבקבוקי יין, כלים ייחודיים לדבש, צלחת ראש השנה, שופר, צלחת סדר, מגשים למצות, שלטים לסוכה, חנוכיות, בתי מגילות, מגילות, כיסויים למצות, הגדות ועוד.
  • מוצרי יודאיקה לבית – חמסות, אותיות מרחפות, תמונות עם פתגמים יהודיים ועוד.
  • חפצי קודש לאירועים – טליתות, סידורי תפילה, תפילין, כריות לברית, ברכת הכלה, שטר כתובה ועוד.
  • ספרי קודש – סידורי תפילה, ספרי תהילים, מחזורי תפילה, ברכונים, זמירונים, ועוד...
  • תשמישי קדושה לחיי היום יום – בתי מזוזה, תפילין, טליתות, גביעים לקידוש ועוד.

כל המוצרים מיוצרים על ידי חברות מובילות בתחום ייצור מוצרי יודאיקה, על פי כל דרישות ההלכה. מתנות היודאיקה והמוצרים כשרים ואיכותיים ויכולים לשמש אתכם בחיי היום יום, כמו גם להוות מתנות ערכיות עבור האנשים היקרים לכם.

ברוך שטרן מוצרי יודאיקה לשירותכם

לקבלת מידע נוסף אודות מוצרי יודאיקה שתוכלו למצוא אצלנו, על כשרותם ועל הערכים שעומדים מאחורי רשת ברוך שטרן יודאיקה, הכוללים קירוב לבבות והנגשת מוצרי היודאיקה לאנשים מכל זרמי היהדות ובכלל – אתם מוזמנים לפנות אלינו בטל' 09-8827664 או דרך האתר.

נשמח לעמוד לשירותכם.