מיתוג חתונה

מתחתנים? בשעה טובה!

אם אתם רוצים שהחתונה שלכם לא תהיה כמו של כולם, ושכשהאורחים ייכנסו אל האולם או אל גן האירועים הם ידעו שהם הגיעו לחתונה שלכם –
מיתוג חתונה הוא הפתרון המושלם עבורכם.

חייגו עכשיו 09-8827664 ודפוס ברוך שטרן ישמח למתג את החתונה שלכם.


מהו מיתוג חתונה?

מיתוג חתונה – בחירת הסגנון שילווה אתכם לאורך החתונה , יאפיין את האירוע ויהפוך אותו לאישי ומיוחד.

כאשר אנו עושים מיתוג חתונה הדבר החשוב ביותר הוא להתחבר ללב, לרצונות, ולדרישות של הזוג המאושר המעוניין בעיצוב ייחודי עבור האירוע המרגש, היום הגדול הקרב ובא – חגיגת יום הנישואין. תהליך החיבור שלנו לזוג יוצר את התוצאה המושלמת ביותר.

מיתוג חתונה משמעותו דאגה לכך שכל פרט ופרט שמרכיב את האירוע יתכתבו זה עם זה, ויבטאו בצורה מושלמת את קונספט העל – הקו המנחה שעליו מבוסס האירוע כולו. כך למשל, אם שניכם מאוד אוהבים סגנון כפרי, אפשר להחליט שזה יהיה הקונספט של החתונה שלכם, ולעצב את כל הפרטים בעיצוב כפרי מקסים. אם אתם אוהבים דווקא סגנון מודרני יוקרתי, אפשר להחליט שגם ההזמנות לאירוע תהיינה בעלות מראה יוקרתי, שהחבקים למפיות יהיו חבקי מתכת חדשניים ושהתפריט יעוטר במסגרות קלאסיות מעוצבות כדבעי.

במסגרת מיתוג החתונה דואגים לעצב את כל האירוע על פי הקונספט הנבחר:

  • בחירת צבע שילווה אותנו לאורך כל הקונספט
  • עיצוב ההזמנות
  • עיצוב לחבקי מפיות
  • מיתוג פלייסמנטים
  • עיצוב התפריטים
  • עיצוב מזכרות
  • ועוד... ועוד....

אם גם אתם רוצים שהחתונה שלכם תיראה בדיוק כמו שחלמתם ושהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליה – אנחנו כאן לשירותכם.

מיתוג חתונה בדפוס ברוך שטרן

דפוס ברוך שטרן מתמחה בתחום של מיתוג חתונות וישמח להציע לכם שירות שיאפשר לכם לתכנן חתונה מהחלומות. הצוות המקצועי שלנו ישמע בדיוק מה אתם אוהבים ואיך אתם מדמיינים את החתונה שלכם, ויציע לכם רעיונות למיתוג שיעביר את הקונספט הרצוי – כולל כל הפרטים הקטנים.

אנו מתחייבים לבצע את העבודה בדיוק על פי התכנון המוקדם ולספק לכם את המוצרים באיכות הגבוהה ביותר, תוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים.

אז אם גם אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה אירוע של פעם בחיים לא רק עבורכם אלא גם עבור כל המוזמנים שלכם – מיתוג חתונה בדפוס ברוך שטרן היא הדרך הטובה והייחודית ביותר.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מיתוג חתונה על פי ההעדפות והאהבות שלכם –
צרו עמנו קשר בטל' 09-8827664 או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.