מתנות יודאיקה

אצלינו ברשת "ברוך שטרן" תמצאו מבחר גדול של תשמישי קדושה, מתנות יודאיקה ומוצרים ממיטב החברות והמותגים המובילים בתחום

צריכים מתנה לאירוע? מתנה כאות הוקרה? מתארחים בשבת ולא נעים לבוא בידיים ריקות... רוצים לתת משהו ייחודי? מתנות ויודאיקה הן דרך ערכית ומיטיבה להגיד שאתם מוקירים ומעריכים.

רשת "ברוך שטרן" מציעה לכם מגוון רחב של מתנות ויודאיקה איכותיות ביותר, אשר תמיד נחמד לתת ולקבל. אחרי הכל, היהדות מלווה אותנו בכל מעגלי החיים ואין כמו לתת מתנה עם תוכן אמיתי לאנשים היקרים לכם.

 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מתנות יודאיקה ליום יום, לשבת לחג ולמועד - חייגו עכשיו 09-8827664

 


מתנות יודאיקה - מועדים לשמחה

כאשר מזמינים אתכם להתארח באחד מחגי ישראל אצל קרובי משפחה או חברים, נהוג שלא להגיע בידיים ריקות. מכיוון שמדובר בחג, הרבה פעמים מעוניינים להביא מתנה הקשורה לחג, לערכיו ולמסריו, ואין כמו מתנות יודאיקה כדי לענות על הצורך ועל הרצון.

אצלנו ברשת ברוך שטרן ניתן להשיג מבחר גדול של תשמישי קדושה ומתנות יודאיקה, שהן תמיד גם בעלות ערך מחד וגם שימושיות מאידך.

כך למשל, תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מתנות יודאיקה לכל חגי ומועדי ישראל : לראש השנה, סוכות, חנוכה, פסח ושבועות . ניתן למצוא אצלנו מגוון גדול של דבשיות בראש השנה, חנוכיות בחנוכה מגשים למצות, צלחות סדר בפסח ועוד ...

מתנות יודאיקה - שבת קודש

שבת המלכה מביאה אתה תמיד זמנים ורגעים של קדושה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון מתנות יודאיקה מתאימות לשבת קודש, ביניהן פמוטים, גביעים, מגשי חלה, נטלות, מחזיקי גפרורים, כיסויים לפלטה, כיסויים לחלה ועוד. מתנות אלה מאפשרות לערוך ולייקר את השבת כהלכתה ולהנחיל ערכים של משפחתיות וקדושה.

מתנות יודאיקה לאירועים במעגלי החיים

החיים היהודיים מלאים אירועים בעלי חשיבות רבה במעגל החיים, ביניהם ברית , בת מצוה, בר מצווה, חתונה. אירועים אלה מחברים את כולנו אל הערכים היהודיים שלנו, וחשוב שיהיו ברשותנו כל המוצרים והאביזרים הדרושים על מנת לקיים אותם כהלכה. אצלנו תוכלו להשיג את כל מה שנדרש לטובת קיום הבית היהודי ההלכתי לרבות כריות ברית מילה, טליתות מעוצבות, סידורי תפילה, תפילין, שטרי כתובה, ברכות כלה, מזוזות ועוד.

 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מתנות יודאיקה המעבירות את סיפורי היהדות וממלאות את העולם בתוכן ובערכים –

צרו עמנו קשר בטל' 09-8827664 או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.