הפקת חותמות

במשך מאות שנים שימשו חותמות שעווה כסימן למקוריות של מכתב שהועבר בידי השליטים או הממשלות לאזרחים שלהן נשלח המסמך. גם בימינו משתמשים עורכי דין ונוטריונים בחותמות שעווה על מנת לתת תוקף ואישור מיוחד על מקוריות של עותקי מסמכים.

חותמת לעסק היא מוצר שונה אך עם משמעות דומה, לכל אדם יש את החתימה הייחודית לו וגם עסקים, מוסדות, ארגונים וגופים רבים נעזרים בחותמת על מנת לתת תוקף רב יותר למסמך. עסקים נעזרים בחותמות על מנת למנוע מקרי זיוף והונאה ע"י נוכלים. קשה הרבה יותר לזייף מסמך רשמי כאשר יש עליו גם חתימה מקורית וגם חותמת.

החותמת היא כלי עזר נהדר ומוצר חשוב ביותר בכל בית עסק וארגון. כאשר רוצים לחתום במהירות על מספר גדול של מסמכים שונים (צ'קים, תעודות משלוח, קבלות ועוד), השימוש בחותמת מקצועית מייעל מאד את העבודה ועוזר לשמור על המהימנות המשפטית של הניירת.

החותמת משדרת לעולם העסקי ולאנשים שאיתם אתה עובד, רצינות, מקצועיות, שיקול דעת, יוקרה וגם אלגנטיות. חותמת יפה ומעוצבת לעסק המוטבעת על הניירת היוצאת מבית העסק, מפרסמת  מקדמת וממתגת את העסק או הארגון שלך בצורה מכובדת.

בעידן הטכנולוגי הנוכחי זה קל ופשוט מאד לרכוש חותמות מקצועיות ואיכותיות ביותר, החותמות שלנו מיוצרות בשיטות מתקדמות והן ישרתו אתכם למשך שנים ארוכות.

לסיכום:

לחותמות המיועדות לאנשי עסקים, למוסדות, ארגונים, ולגופים רשמיים קיימת חשיבות עסקית וגם משמעות תדמיתית. החותמת מאפשרת להגביר את ההערכה שרוכשים הלקוחות לבית העסק. קיימים סוגים רבים של חותמות וכדאי לדעת כי ניתן לשלב לוגו, סלוגן, או אפילו את כתובת אתר האינטרנט בחותמת.

אם אתם מחפשים באינטרנט: "חותמות נתניה" הגעתם למקום הנכון!

לחברת ברוך שטרן, שתי חנויות מיוחדות המשלבות בין עולם הדפוס דיגיטלי, המיתוג, ומזכרות ייחודיות לאירועים. עבודות הדפוס אצלנו הינן באיכות הגבוהה ביותר תוך שמירה על יחס מקצועי  ואישי. כל פרויקט גדול כקטן, זוכה לתשומת לב רבה והקפדה יתרה על הביצוע.

במידה ואתם מחפשים הפקת חותמות בנתניה עבור העסק שלכם או הארגון בו אתם עובדים, תוכלו להתרשם מהדגמים השונים הקיימים באתר. על מנת שתוכלו לבחור את החותמת המתאימה לכם ביותר מבחינת גודל ומלל, אנו ממליצים ליצור איתנו קשר בטלפון: 09-8827664, או שתצרו קשר כאן.