כרטיסי ביקור

אחד הדברים החשובים בפתיחה של כל פגישת עסקית, יחד עם לחיצת היד ואמירת השם הוא נתינת כרטיס הביקור לאדם ממולך. אדם אשר מגיע לפגישה ללא כרטיס ביקור או לחלופין, מגיע עם כרטיס ביקור לא מעוצב או כרטיס בגימור נמוך מצטייר כאדם לא מקצועי, אשר אינו מודע לתהליכים ולנורמות עסקיות. כרטיס ביקור משדר רצינות של איש העסקים.

 

מהם הכללים הראשוניים והחשובים להפקת כרטיסי ביקור לעסק?

  • לוגו – הלוגו משקף את העסק שלך והוא הדבר הבולט ביותר בכרטיס ביקור, לכן כדאי מאד להיעזר במעצבת גרפית שמתמחה בעיצוב לוגואים. אנחנו ממליצים על לוגו נקי, פשוט ושמשדר מקצועיות.
  • גודל כרטיס ביקור – תשמרו על גודל סטנדרטי ועל תנסו להתחכם עם גדלים אחרים.
  • עיצוב הכרטיס – העיצוב של כרטיס הביקור חשוב מאד ומעיד על בעל הכרטיס, גם כאן אנחנו ממליצים שהעיצוב ייעשה בידיים מקצועיות ע" מעצב גרפי שזאת תחום ההתמחות שלו. יש לשמור על קשר עם השפה העיצובית של שאר החומרים הגרפיים של העסק (נייר משרדי, פליירים, אתר אינטרנט ועוד). כדאי להקפיד על קומפוזיציה פשוטה. אין צורך להעמיס אינפורמציה מיותרת על גבי הכרטיס. אל תפחדו להשאיר חללים ריקים, וזאת כדי שהמסר שלך ימשוך את העין ולא ייבלע בתוך כל המידע שעל הכרטיס. מומלץ להשתמש בצבעים ופונטים נוחים לקריאה.
  • פרטים – הפרטים האישיים בדרך כלל רושמים בכרטיס ביקור: לוגו/שם החברה, שם, שם משפחה, הגדרת תפקיד, אימייל, כתובת אתר אינטרנט, טלפון וכתובת העסק. הקפידו שיש קונטרסט בין הרקע לכיתוב, על מנת שהכיתוב יהיה קריא.
  • סוג הנייר וגימור – ישנם הרבה מאד סוגי נייר ואפשר לבחור בין סוגי נייר שונים, לכל סוג יש את האמירה של מה שבעסק רוצה לשדר: יוקרה – נייר כרומו, נייר ממוחזר – שמירה על איכות הסביבה ומודעות צרכנית ועוד. בכרטיסים איכותיים נהוג להשתמש בגימור למינציה אשר נספק לכרטיס הגנה ושומר על איכות הכרטיס בטווח ארוך.

 

לחברת ברוך שטרן, שתי חנויות מיוחדות המשלבות בין עולם הדפוס דיגיטלי, המיתוג, ומזכרות ייחודיות לאירועים. עבודות הדפוס אצלנו הינן באיכות הגבוהה ביותר תוך שמירה על יחס מקצועי  ואישי. כל פרויקט גדול כקטן, זוכה לתשומת לב רבה והקפדה יתרה על הביצוע.

 

במידה ואתם מחפשים הפקת כרטיסי ביקור בנתניה  עבור העסק שלכם או הארגון בו אתם עובדים, תוכלו להתרשם מהדגמים השונים הקיימים אצלנו באתר. על מנת שתוכלו לבחור את כרטיס הביקור האידאלי עבורכם, אנו ממליצים ליצור איתנו קשר בטלפון: 09-8827664, או שתצרו קשר כאן.