הדפסת רול אפ

לקוחות רבים פונים אלינו ומבקשים הצעת מחיר להדפסת רול אפ ולעיצוב רול אפ, לפני שאנחנו נכנסים לנושא מחיר רול אפ נשמח לתת מספר טיפים חשובים על העיצוב והמסרים השיווקיים הנכונים שאמורים להיות בו.

 

מה הם הטיפים החשובים לעיצוב נכון של רול אפ?

  • עיצוב מקצועי – על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, כדאי להיעזר במעצב אשר עוסק בעיצוב פרינט ובעיצוב רול אפים. מעצב מקצועי יידע להשתמש בצילומים ברזולוציה גבוהה, לשמור על קומפוזיציה נכונה, לשמור על צבעוניות בולטת ולא להשתמש בצבעים 'מתנגשים' ובפונטים יפים וקריאים.
  • טקסט – הרול אפ נועד למשוך את העין של האדם שעובר לידו או שנמצא במרחק מסוים ממנו. הכיתוב עליו צריך להיות גדול על מנת שיכול להיקרא בקלות ממרחק של לפחות שלושה-ארבעה מטרים. חשוב מאד, לא לכלול הרבה טקסט, בעלי עסקים רבים נוטים לשלב טקסטים רבים רב ברול אפ מכיוון שהם מעוניינים לנצל כמה שיותר מקום בשביל אינפורמציה, אך למעשה רוב האנשים אינם טורחים לקרוא ומתמקדים רק בכותרת. יש לבחור בפונט קריא ונוח ולשמור על קונטרסט בין הכתב לרקע.
  • עיצוב – אנחנו ממליצים לשמור על קו נקי ולא להעמיס על העין של המתבונן הרבה אימג'ים ובלאגן ויזואלי. עודף של מידע חזותי מבלבל וגורם לאדם לאבד ריכוז ולא להתייחס למסר המרכזי אותו אתם רוצים להעביר.
  • גובה טקסט – המלל ברול אפ צריך להתחיל מגובה מטר, מתחת לגובה זה, לאנשים יהיה קשה מאד לקרוא. אל תפחדו להשאיר את השטח הזה נקי מטקסט, ניתן לשלב בו אימג' מעניין או רקע סולידי.
  • תוכן – כדאי להיעזר בכותב תוכן שיווקי מקצועי על מנת להוסיף פלפל לרול אפ, כדאי ליצור סלוגן שימשוך את העין וליצור משפט שמניע לפעולה, הצלחתם ללכוד את תשומת לב העוברים והשבים, עכשיו אתם צריכים שהם גם יפעלו לפי מה שאתם רוצים, הניעו אותם לפעולה באמצעות פיתוי: "רק עכשיו – מבצע!" או "הירשמו ותוכלו להשתתף בהגרלה" ועוד.

 

במידה ואתם מחפשים רול אפ עבור העסק שלכם או הארגון בו אתם עובדים. נשמח אם תפנו אלינו לקבלת ייעוץ והדרכה מנת שתוכלו לבחור את הרול אפ המקצועי והאיכותי ביותר אנו ממליצים ליצור איתנו קשר בטלפון: 09-8827664, או שתצרו קשר כאן.